3 min. čítanie

Bratislava bude vo februári mekkou SEO

V Bratislave za jeden deň uvidíte 17 popredných odborníkov na SEO z 8 krajín - na konferencii #seozraz 10. februára 2020.

Bratislava bude vo februári mekkou SEO

SEO alebo optimalizácia pre vyhľadávače by nemala chýbať v žiadnej marketingovej stratégii pre rok 2020. Obzvlášť pri firmách, ktorým ich online viditeľnosť a nájditeľnosť môže zásadne ovplyvniť biznis alebo reputáciu a vnímanie značky.

SEO sa dnes už nerieši len pre rast organickej (alebo neplatenej) návštevnosti.

Hrá dôležitú rolu aj pri zabezpečení dobrej zákazníckej skúsenosti, napríklad keď zákazník hľadá kontakt na zákaznícku podporu svojho mobilného operátora či otváracie hodiny pobočky banky.

Agentúra Basta digital, ako jeden z priekopníkov SEO na Slovensku, opäť po roku organizuje #seozraz. Z tejto konferencie chce spraviť najväčšiu SEO konferenciu v regióne CEE.

Stretnú sa štyri svetoznáme SEO autority v Bratislave

Medzi 17 spíkrami na konferencii #seozraz nájdete okrem absolútnej stredoeurópskej SEO špičky aj šéfku holandskej firmy Yoast Marieke van de Rakt, ktorej plugin Yoast SEO patrí medzi top 3 najpoužívanejšie pluginy pre WordPress weby.

Bastian Grimm z nemeckej agentúry Peak Ace je častým spíkrom na najväčších svetových SEO akciách a v roku 2019 bol v súťaži European Search Awards ocenený ako Search Personality of the Year.

Až z Filipín príde riaditeľ agentúry SharpRocket Venchito Tampon. Jeho firma sa špecializuje na linkbuilding a poskytuje ho pre veľké svetové značky. Venchito prispieva odborným obsahom na svetoznáme weby, ako je Forbes, Kissmetrics či Moz.

Holanďan Fili Wiese v minulosti pracoval v Google Search Quality tím a umožní nahliadnuť pod pokrievku penalizácií webov na Google.

Top of mind SEO influenceri zo strednej Európy

Z každej z nasledovných krajín strednej a východnej Európy vystúpi na konferencii #seozraz jeden z najvplyvnejších špecialistov na lokálnom trhu.

České duo Pavel Ungr a Zdeněk Dvořák poznajú aj takí marketéri na oboch stranách rieky Moravy, ktorí si myslia, že SEO je mŕtve.

Rakúšan Alexander Rus je najaktívnejším SEO odborníkom na nemecky hovoriacich trhoch, ak ide o zdieľanie svojho know-how. Jeho Youtube kanál s viac ako 7000 odoberateľmi je hlavným zdrojom SEO know-how v nemeckom jazyku.

Gábor Papp organizuje najväčšiu maďarskú konferenciu zameranú na SEO, PPC a webovú analytiku s názvom Digital Cube.

Domácu scénu zastupujú dvaja SEO bardi Daniel Duriš z Basta digital a Tibor Peták z Gradeta. Daniel založil prvú SEO agentúru na Slovensku Pizza SEO (dnešná Basta digital) a dodnes patrí k domácim mienkotvorcom v tejto brandži.

Tibor stál ešte ako freelancer za hlavným slovenským informačným zdrojom Seochat.sk a dnes vedie vlastnú agentúru. Služobne mladší, ale nemenej známy Mikuláš Prokop so svojou prácou pre Denník SME vyhral v roku 2019 prestížnu domácu súťaž Digital Pie.

Stará Tržnica bude 10. februára mekkou SEO

Organizátori očakávajú 10. februára zaplnenú Starú Tržnicu v Bratislave. Už prvá várka predaných lístkov naznačuje, že zloženie publika bude pestré a #seozraz bude medzinárodným aj v publiku. Všetky prednášky budú, samozrejme, v angličtine. 

Všetky informácie nájdete na webe seo.zraz.sk.

Zdieľať článok
Tento článok ti prináša

Basta Digital

Basta Digital je marketingová agentúra, ktorá ponúka komplexné služby v oblasti výkonnostného digitálneho marketingu. Sú schopní vytvoriť a realizovať stratégie v digitálnych kanáloch, poskytnúť expertízu v oblasti SEO, online reklamy, e-mailového marketingu, webovej analytiky a obsahového marketingu. Sú partnerskou agentúrou Google na Slovensku a členom Asociácie digitálnych marketingových agentúr. Basta Digital je hrdá na svoje ocenenia a členstvá, ktoré zahŕňajú viaceré medzinárodné ocenenia a nominácie v oblasti digitálneho marketingu.

Viac o tejto spoločnosti

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
V poradí ôsmy event nás čaká v metropole východu – 19.10.2023 v Košiciach!
2 min. čítanie

V poradí ôsmy event nás čaká v metropole východu – 19.10.2023 v Košiciach!

Čaká nás poriadne nabitý program. Môžete sa klasicky tešiť na štyroch rečníkov z rôznych oblastí e-commerce. Príďte si vychutnať zaujímavé a inšpiratívne príbehy. Pokiaľ by ste nemali možnosť prísť osobne, máme pre vás pripravený LIVE stream, ktorý si budete môcť pozrieť potom aj zo záznamu.

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Binet, Sharp a Ritson: Čo sa od nich môžu naučiť slovenskí marketéri?
10 min. čítanie

Binet, Sharp a Ritson: Čo sa od nich môžu naučiť slovenskí marketéri?

Les Binet, Mark Ritson, Byron Sharp, Seth Godin či Philip Kotler. To je TOP 5 najrešpektovanejších svetových marketingových osobností medzi marketérmi na Slovensku. Vyplýva to z prieskumu Panelu marketingových profesionálov Go4insight a TheMarketers.biz z decembra 2022. O tom, ktorí z nich sú tí najvýznamnejší a aký prínos pre našu branžu v dnešných zložitých časoch predstavujú, […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Marketing RULEZZ: Ako na efektívny marketing a budovanie značiek v roku 2024
5 min. čítanie

Marketing RULEZZ: Ako na efektívny marketing a budovanie značiek v roku 2024

Celá naša branža dnes potrebuje návrat k tomu, čo v marketingu a komunikácii naozaj funguje. Aj preto je hlavnou témou 13. ročníka marketingovej konferencie Marketing RULEZZ „Back to the Roots“, ktorá sa uskutoční 22. 11. 2023 v Starej tržnici v Bratislave. V krátkom rozhovore s Petrom Šebom, programovým lídrom konferencie, sa dozviete, prečo by ste […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+