3 min. čítanie

Bratislava bude vo februári mekkou SEO

V Bratislave za jeden deň uvidíte 17 popredných odborníkov na SEO z 8 krajín - na konferencii #seozraz 10. februára 2020.

Bratislava bude vo februári mekkou SEO

SEO alebo optimalizácia pre vyhľadávače by nemala chýbať v žiadnej marketingovej stratégii pre rok 2020. Obzvlášť pri firmách, ktorým ich online viditeľnosť a nájditeľnosť môže zásadne ovplyvniť biznis alebo reputáciu a vnímanie značky.

SEO sa dnes už nerieši len pre rast organickej (alebo neplatenej) návštevnosti.

Hrá dôležitú rolu aj pri zabezpečení dobrej zákazníckej skúsenosti, napríklad keď zákazník hľadá kontakt na zákaznícku podporu svojho mobilného operátora či otváracie hodiny pobočky banky.

Agentúra Basta digital, ako jeden z priekopníkov SEO na Slovensku, opäť po roku organizuje #seozraz. Z tejto konferencie chce spraviť najväčšiu SEO konferenciu v regióne CEE.

Stretnú sa štyri svetoznáme SEO autority v Bratislave

Medzi 17 spíkrami na konferencii #seozraz nájdete okrem absolútnej stredoeurópskej SEO špičky aj šéfku holandskej firmy Yoast Marieke van de Rakt, ktorej plugin Yoast SEO patrí medzi top 3 najpoužívanejšie pluginy pre WordPress weby.

Bastian Grimm z nemeckej agentúry Peak Ace je častým spíkrom na najväčších svetových SEO akciách a v roku 2019 bol v súťaži European Search Awards ocenený ako Search Personality of the Year.

Až z Filipín príde riaditeľ agentúry SharpRocket Venchito Tampon. Jeho firma sa špecializuje na linkbuilding a poskytuje ho pre veľké svetové značky. Venchito prispieva odborným obsahom na svetoznáme weby, ako je Forbes, Kissmetrics či Moz.

Holanďan Fili Wiese v minulosti pracoval v Google Search Quality tím a umožní nahliadnuť pod pokrievku penalizácií webov na Google.

Top of mind SEO influenceri zo strednej Európy

Z každej z nasledovných krajín strednej a východnej Európy vystúpi na konferencii #seozraz jeden z najvplyvnejších špecialistov na lokálnom trhu.

České duo Pavel Ungr a Zdeněk Dvořák poznajú aj takí marketéri na oboch stranách rieky Moravy, ktorí si myslia, že SEO je mŕtve.

Rakúšan Alexander Rus je najaktívnejším SEO odborníkom na nemecky hovoriacich trhoch, ak ide o zdieľanie svojho know-how. Jeho Youtube kanál s viac ako 7000 odoberateľmi je hlavným zdrojom SEO know-how v nemeckom jazyku.

Gábor Papp organizuje najväčšiu maďarskú konferenciu zameranú na SEO, PPC a webovú analytiku s názvom Digital Cube.

Domácu scénu zastupujú dvaja SEO bardi Daniel Duriš z Basta digital a Tibor Peták z Gradeta. Daniel založil prvú SEO agentúru na Slovensku Pizza SEO (dnešná Basta digital) a dodnes patrí k domácim mienkotvorcom v tejto brandži.

Tibor stál ešte ako freelancer za hlavným slovenským informačným zdrojom Seochat.sk a dnes vedie vlastnú agentúru. Služobne mladší, ale nemenej známy Mikuláš Prokop so svojou prácou pre Denník SME vyhral v roku 2019 prestížnu domácu súťaž Digital Pie.

Stará Tržnica bude 10. februára mekkou SEO

Organizátori očakávajú 10. februára zaplnenú Starú Tržnicu v Bratislave. Už prvá várka predaných lístkov naznačuje, že zloženie publika bude pestré a #seozraz bude medzinárodným aj v publiku. Všetky prednášky budú, samozrejme, v angličtine. 

Všetky informácie nájdete na webe seo.zraz.sk.

Zdieľať článok
Tento článok ti prináša

Basta Digital

Basta Digital je marketingová agentúra, ktorá ponúka komplexné služby v oblasti výkonnostného digitálneho marketingu. Sú schopní vytvoriť a realizovať stratégie v digitálnych kanáloch, poskytnúť expertízu v oblasti SEO, online reklamy, e-mailového marketingu, webovej analytiky a obsahového marketingu. Sú partnerskou agentúrou Google na Slovensku a členom Asociácie digitálnych marketingových agentúr. Basta Digital je hrdá na svoje ocenenia a členstvá, ktoré zahŕňajú viaceré medzinárodné ocenenia a nominácie v oblasti digitálneho marketingu.

Viac o tejto spoločnosti

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
New Retail Summit 2024 ukáže cesty k zdravému rastu
6 min. čítanie

New Retail Summit 2024 ukáže cesty k zdravému rastu

V roku 2023 sa obchod snažil stabilizovať situáciu a neprispievať k inflácii, na úkor čoho však stagnoval. Teraz je čas podniknúť kroky na naštartovanie rastu. Ako pri tom stavať na pevných základoch a zároveň využiť aktuálne trendy ukáže 5. ročník najväčší konferencie pre maloobchodníkov a dodávateľov New Retail Summit, ktorý sa uskutoční v poslednom aprílovom […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Nakopnite svoj biznis vďaka AI: Učte sa od svetových expertov technológií na májovej konferencii WebExpo
4 min. čítanie

Nakopnite svoj biznis vďaka AI: Učte sa od svetových expertov technológií na májovej konferencii WebExpo

Ako využiť umelú inteligenciu v podnikaní a nenechať si zabrzdiť vlastnú kreativitu? Prečo sa nespoliehať na ChatGPT a ďalšie nástroje AI? A ako rozoznať kvalitné výstupy AI od “bullshitu”? Nielen na tieto otázky budú odpovedať lídri z rôznych oblastí a národností na technologickej konferencii WebExpo, ktorá sa uskutoční od 29. do 31. mája 2024. Najlepšia […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Konferencia Project Restart 2024 opäť s exkluzívnym line-upom
3 min. čítanie

Konferencia Project Restart 2024 opäť s exkluzívnym line-upom

Digitálna agentúra Taste organizuje spoločne s Freelom už tretí ročník Project Restartu, ktorý sa bude konať 24. apríla 2024 v Kine Lucerna. Mená ako Radovan Vávra, Marian Jelínek, Mária Havlíčková či Jan Řezáč sú zárukou, že sa navodené témy nebudú kĺzať len po povrchu. Naopak, táto celodenná konferencia zavedie svojich účastníkov do hĺbky projektového riadenia […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+