Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Bonami otvára prvé kamenné kuchynské štúdio

Spoločnosť Bonami sa púšťa do segmentu kuchýň. Svoje prvé kamenné kuchynské štúdio otvára v pražskom nákupnom centre Westfield Chodov.

Bonami otvára prvé kamenné kuchynské štúdio
Zdroj: Bonami

Bonami chce celý proces zjednodušiť

Predajca nábytku a bytových doplnkov Bonami sa rozhodol rozvíjať segment kuchýň. Teraz ponúka blokové kuchyne aj kuchyne na mieru, cenovo dostupné a luxusné kuchyne, všetko v nemeckej kvalite, od návrhu až po montáž. S novou službou sa opäť spolieha na plne digitálne riešenie, ale so silným offline odrazom – v skutočnosti spolu s novou službou zavádza aj kamenné kuchynské štúdio v nákupnom centre Westfield Chodov.

V oblasti kuchýň ponúka Bonami nielen inšpiráciu na webe, ale aj online návrh s pomocou dizajnéra vďaka personalizovaným službám. Finálnu verziu kuchyne potom Bonami zostaví v reálnom štúdiu s rozlohou 200 metrov štvorcových, kde si zákazník môže “skúšobnú kuchyňu” pred samotným nákupom ošahať a vyskúšať. Návrh sa vytvorí bezplatne bez podmienky kúpy. 

“Po takmer roku náročného plánovania a príprav dnes konečne môžeme povedať, že ľuďom naozaj vybavíme celú domácnosť vrátane kuchyne. A to spôsobom, ktorý sa im bude páčiť. Okrem stoviek vzorových kuchýň na webovej stránke máme aj dizajnérov, ktorí so zákazníkmi prejdú celý proces počas videohovoru, do troch dní vytvoria návrh a zákazníkom predstavia 3D hyperrealistickú vizualizáciu budúcej kuchyne. V prípade potreby pošlú vzorky materiálov až domov. Či už máte vlastnú predstavu, inšpirovali ste sa niektorou z už vytvorených kuchýň na našej webovej stránke, alebo ste si priniesli návrh z akéhokoľvek štúdia, dáme vám odporúčania, aby výsledok spĺňal všetky kvality, najmä s dôrazom na každý optimálne využitý centimeter kuchyne,” hovorí Radek Hampl zo spoločnosti Bonami, ktorý celý projekt riadil.

To, čo zákazník vytvorí z pohodlia domova, potom uvidí v kuchynskom štúdiu, aby získal konkrétnu predstavu o tom, ako bude kuchyňa vyzerať v skutočnosti.

Cieľom služby, ktorá vznikla ako protipól zložitého a časovo náročného plánovania a obchádzania viacerých dodávateľov, je celý proces čo najviac zjednodušiť. Bonami dodá kuchyňu do šiestich týždňov od objednania, poskytuje predĺženú záruku a priebežný servis. “Ak sa počas záručnej doby pokazia dvierka Sunburst, prídeme ich vymeniť,” uzatvára Radek Hampl.

Credit: MediaGuru

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?
3 min. čítanie

Ako ovplyvnia e-commerce nové technológie?

Rozšírená realita, virtuálna realita a živé vysielanie môžu značkám pomôcť zvýšiť príťažlivosť a zlepšiť online nakupovanie. Pre budúcnosť e-commerce bude dôležité sledovať a využívať nové technológie, aby sa zlepšila zákaznícka skúsenosť a prilákali noví zákazníci.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+