Darko Ďurica
Darko Ďurica

Darko Ďurica

Business Development Manager

managinogroup.com/sk

+421948158152 durica@managinogroup.com

Informácie

Aktuálne pracujem v oblasti online marketingu od roku 2020 a moje začiatky boli ako Account Manager pre Comparison Shopping Service (CSS) Shopping in EÚ. Už pri CSS-ku som zistil, že marketing je krásna oblasť a pokiaľ sa v ňom budem vylepšovať, budem môcť klientom pomôcť nielen s inzerciou, ale aj s celkovým chodom e-shopu.

Zobral som si to na vlastnú päsť a prešiel som si všetko, čo ohľadom marketingu existovalo na Udemy, YouTube, priamo v Google / Microsoft a veľmi rýchlo som postúpil z človeka, ktorý rieši accounty klientov v CSS-ku na človeka, ktorý rieši accounty v CSS-ku + Junior PPC v BlueWinston.

Kampane v Google Ads som začal tvoriť a optimalizovať do 3 mesiacov ako som nastúpil do Shopping in EÚ a to v nástroji pre automatizáciu kampaní BlueWinston. Síce som sa vtedy ohraničoval len na tvorbu a optimalizáciu kampaní v BlueWinston, vedomosti som neustále získaval nie len od kolegov, ale aj z rôznych iných zdrojov.

Postupne som si našiel vlastný štýl tvorby kampaní, aj keď väčšina povedala, že to sa nedá. Vždy som bral a aj dnes to rovnako vnímam, že všetko sa môže, treba len prísť na správny princíp.

Odvtedy ako som nastúpil do Shopping in EU, sme sa už ako firma rozrástli do Managino Group a máme pod sebou viacero riešení nielen pre PPC, ale aj RTB kampane. Práve preto som aj keď má PPC nesmierne baví, prestúpil na pozíciu Business Development Managera pre Managino Group.

Takto mám možnosť nielen pomáhať PPC a RTB teamu, ale sa stárám aj o to, aby sme klientom prinášali riešenia, ktoré reálne potrebujú, svižnú komunikáciu, spokojnosť, výsledky a hlavne zisk.

Aké riešenia ponúkame v Managino Group?

👉 Sme Google a Microsoft Channel Partner – Benefity pre e-shopy a agentúry
👉 Automatizujeme PPC kampane v Google a Microsoft Ads
👉 Vylepšujeme CPC pri Google Shopping a P.Max kampaniach
👉 Tvoríme povedomie o značke použitím Brand Awareness kampaní
👉 Pomáhame s opustenými košíkmi a remarketingom cez RTB systémy
👉 Jednoducho, staráme sa o celkový chod a vylepšenie e-shopov v našom regióne

Pokiaľ potrebujete začať s online inzerciou, vylepšiť už bežiace kampane, alebo vyslovene začať niečo nové a nechať sa inšpirovať neváhajte ma osloviť, rád pokecám a poradím 🙂

Znalosti v odbore

Email marketing
E-commerce marketing
Performance marketing
Social media marketing
Digital & Online marketing
B2B marketing
PPC
SEO
Analytika
UX, UI, dizajn, použiteľnosť
Expanzia e-shopu
Brand a brandbuilding
Automatizácia a AI
Lead Generation

Posledné články

Ako si pomocou automatizácie a Microsoft Ads vylepšiť zisk z inzercie?
6 min. čítanie

Ako si pomocou automatizácie a Microsoft Ads vylepšiť zisk z inzercie?

Všetci marketéri a inzerenti poznajú Google Ads a denne v ňom pracujú. Je to silná platforma, ktorá vo väčšine prípadov prináša dobré výsledky pre e-shopy a samozrejme aj pre marketingových špecialistov. Postupom času sa e-shopy rozrastajú, expandujú a navyšujú zisky. Preto sa väčšinou okrem Google Ads pridávajú aj ďalšie kanály, ako je napr. Meta, TikTok […]

Darko Ďurica Darko Ďurica
Business Development Manager
Prečítať článok
Ako vylepšiť výkon Shopping a Performance Max kampaní  v Google s pomocou CSS programu
5 min. čítanie

Ako vylepšiť výkon Shopping a Performance Max kampaní v Google s pomocou CSS programu

Každý inzerent sa vždy snaží optimalizovať rozpočty v kampaniach tak, aby dosahoval svoje ciele. Tie ciele sú pri každom inzerentovi iné či je to už určité percento ROAS, viac predajov, menšie PNO atď. Samozrejme, ciele nie je jednoduché dosiahnuť a okrem vedomostí potrebujete aj nástroje, ktoré vám pomôžu splniť očakávania. Jeden taký nástroj je aj […]

Darko Ďurica Darko Ďurica
Business Development Manager
Prečítať článok

Posledné rozhovory

Microsoft Ads ako reklamná príležitosť pre e-shopy? (Darko Ďurica – BlueWinston)
1 min. čítanie

Microsoft Ads ako reklamná príležitosť pre e-shopy? (Darko Ďurica – BlueWinston)

Microsoft ponúka omnoho viac možností, ako by ste si na prvý pohľad mohli myslieť. Vďaka sofistikovanému systému na ňom môžete inzerovať úplne rovnako, ako na Google. Samozrejme sú iné dosahy, aj cieľová skupina, ale výsledky vás skutočne prekvapia. V čom je systém odlišný od veľkého brata Googlu, aké všetky kanály pod neho spadajú a koľko […]

Štefan Polgári Štefan Polgári
Founder Ecommerce Bridge & Dognet
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+