2 min. čítanie

Apple spúšťa svoj online obchod vo Vietname

Spoločnosť Apple vo štvrtok spustila svoj online obchod Apple Store vo Vietname, čím rozšírila svoje pôsobenie na trhu, ktorý sa pre výrobcu iPhonov rýchlo stáva kľúčovým zahraničným trhom.

Apple spúšťa svoj online obchod vo Vietname

Apple investuje v Ázii

Obyvatelia Vietnamu môžu teraz nakupovať produkty Apple priamo a nechať si ich doručiť kdekoľvek v krajine. Internetový obchod tiež umožní spotrebiteľom konzultovať svoje nákupné rozhodnutia s odborníkmi a prispôsobiť si niektoré objednávky pomocou nástrojov, ako je napríklad Apple Watch Studio.

“Zákazníci sú vždy stredobodom všetkého, čo robíme, a sme nadšení, že môžeme priniesť Apple Store online do Vietnamu,” uviedla vo vyhlásení Deirdre O’Brienová, senior viceprezidentka spoločnosti Apple pre maloobchod.

“Vďaka dnešnému rozšíreniu sme hrdí na to, že môžeme zákazníkom ponúknuť neuveriteľný nový spôsob, ako objavovať a nakupovať naše úžasné produkty a služby, nadviazať kontakt s našimi kompetentnými členmi tímu a zažiť to najlepšie zo spoločnosti Apple.”

Apple len za minulý rok predala 1,75 milióna kusov produktov a skončila na štvrtom mieste s 13,1 % podielom na trhu. Očakáva sa, že spustenie Apple Store tieto čísla výrazne zvýši.

Apple intenzívne rozširuje svoju maloobchodnú prítomnosť vo viacerých ázijských krajinách. Minulý mesiac spoločnosť otvorila svoje prvé maloobchodné predajne v Indii v Bombaji a Dillí.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Čo si myslia Česi o AI pri nakupovaní módy?
3 min. čítanie

Čo si myslia Česi o AI pri nakupovaní módy?

V roku 2023 sme zaznamenali prelom v oblasti generatívnych systémov založených na umelej inteligencii (AI), od telefonických rozhovorov s virtuálnymi operátormi až po automaticky personalizované odporúčania produktov a virtuálnych nákupných asistentov. Algoritmy strojového učenia sú dnes všadeprítomné, ale čo si o zavádzaní AI vo svete módy myslia českí spotrebitelia? Aké nové nástroje poznajú a ktoré […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+