Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Amazon spúšťa službu, ktorá umožní predajcom predávať na všetkých trhoch EÚ

Spoločnosť Amazon oznámila spustenie novej ponuky, ktorá umožní predajcom rozšíriť svoje podnikanie na deviatich trhoch v EÚ len na dve kliknutia. European Expansion Accelerator (EEA) bude slúžiť všetkým aktívnym predajcom a uľahčí im zaradenie ich produktov do všetkých obchodov v EÚ a v Spojenom kráľovstve, pričom zákazníkom poskytne prístup k miliónom položiek.

Amazon spúšťa službu, ktorá umožní predajcom predávať na všetkých trhoch EÚ

Novú funkciu online trhoviska požadovali partnerskí predajcovia už roky. “EEA je riešenie, ktoré našim predajným partnerom roky chýbalo; umožnilo im rásť a ponúkať milióny nových produktov zákazníkom Amazonu vo viacerých obchodoch. Sme radi, že teraz môžeme tento krok na dve kliknutia ponúknuť predajcom v Európe, aby mohli rozšíriť svoje podnikanie so spoločnosťou Amazon,” povedal Xavier Flamand, viceprezident pre služby predajcom v Európe.

Celý proces je automatizovaný 

Pomocou EEA môžu predajní partneri Amazonu pristupovať na jednu stránku v službe Seller Central, objaviť obchody, v ktorých ešte nepredávajú, a kliknutím expandovať. Registrácia ich účtu, nastavenie, preklady, zaradenie do zoznamu, nastavenie dopravy, kontrola oprávnenosti produktov a prispôsobenie katalógu sa vykonajú automaticky do troch pracovných dní. 

Predajcovia môžu expandovať na všetky európske trhy Amazonu alebo si vybrať len jeden.

Nový systém to dosiahne spustením viacerých existujúcich nástrojov Amazonu (napr. List-Once-Sell Globally a Build International Listings) na dokončenie komplexnej expanzie v jednom alebo viacerých obchodoch bez toho, aby predajcovia museli používať rôzne nástroje.

Týždenný podcast UPdate

Pre aktívnych predajcov na európskom trhu

Táto funkcia je bezplatná a dostupná pre obchodníkov, ktorí už predávajú aspoň na jednom z európskych trhovísk vo Francúzsku, Nemecku, Taliansku, Španielsku, Holandsku, Poľsku, Švédsku, Belgicku alebo Spojenom kráľovstve. Zatiaľ čo obchodníci môžu ľahko rozšíriť svoje predajné kanály, zákazníci budú môcť využívať milióny nových produktov.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Marketing festival 2024 v Brne opäť oslovil stovky marketérov. Aké kľúčové veci by ste mali riešiť v roku 2024? 
10 min. čítanie

Marketing festival 2024 v Brne opäť oslovil stovky marketérov. Aké kľúčové veci by ste mali riešiť v roku 2024? 

Dnes už legendárna akcia, ktorá sa vrátila na miesto svojich začiatkov. Marketing festival sa tentokrát opäť konal v brnenskom Janáčkovom divadle. Stovky senior marketérov z Česka, Slovenska, ale aj zahraničia prišli nasávať vedomosti a spojiť sa s novým kontaktami. 9 TOP rečníkov sa krásne dopĺňalo v zaujímavom programe poskladanom na mieru súčasnej marketingovej situácie. Prinášame […]

Michal Moricz Michal Moricz
Executive Director v Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+