Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Alza prichádza s novou kampaňou: Zaplať kartou Visa a získaj AlzaPlus+

Alza ponúka bezplatné členstvo v AlzaPlus+ na štyri mesiace pri nákupe tovaru v mobilnej aplikácii a pri platbe kreditnou kartou Visa.

Alza prichádza s novou kampaňou: Zaplať kartou Visa a získaj AlzaPlus+

Členstvo AlzaPlus+ na štyri mesiace

Spoločnosť Alza prišla s ponukou pre držiteľov kariet Visa. Ak počas septembra nakúpia v aplikácii e-shopu tovar aspoň za jedno euro a zaplatia zaň online kreditnou kartou, získajú k objednávke automaticky štvormesačné členstvo v AlzaPlus+ zadarmo. Zákazníci môžu získať bezplatné doručenie všetkého tovaru až do Vianoc.

Bezplatné doručenie platí v rámci tohto členského programu pre objednávky do všetkých viac ako 1400 AlzaBoxov, pobočiek a AlzaPointov a do všetkých partnerských odberných miest.

“Vianoce sú pre mnohých zákazníkov finančne náročným obdobím a my si to uvedomujeme. Každý z nás chce na Vianoce urobiť radosť svojim blízkym, ale zároveň nakupovať výhodne. Náklady na doručenie sú potom pre mnohých zákazníkov kľúčové. Práve pre nich je určená služba AlzaPlus+, ktorá šetrí nielen peniaze za doručenie, ale aj čas. Zákazníci nemusia strácať čas v kamenných predajniach, ale môžu ho venovať svojim blízkym alebo sebe,” hovorí Petr Beňa, podpredseda predstavenstva spoločnosti Alza.

Vernostný program AlzaPlus+ ponúka bezplatné doručenie do takmer 15 000 výdajných miest za mesačný paušálny poplatok 1€. Odráža tiež rastúcu popularitu osobného odberu objednávok v AlzaBoxoch a na pobočkách, ktorý si v súčasnosti vyberá viac ako 80 % zákazníkov e-shopu. Dopĺňa ju služba “Objednajte do polnoci, ráno to máte”, ktorá ponúka expresné doručenie do AlzaBoxov.

Credit: MediaGuru

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Marketing festival 2024 v Brne opäť oslovil stovky marketérov. Aké kľúčové veci by ste mali riešiť v roku 2024? 
10 min. čítanie

Marketing festival 2024 v Brne opäť oslovil stovky marketérov. Aké kľúčové veci by ste mali riešiť v roku 2024? 

Dnes už legendárna akcia, ktorá sa vrátila na miesto svojich začiatkov. Marketing festival sa tentokrát opäť konal v brnenskom Janáčkovom divadle. Stovky senior marketérov z Česka, Slovenska, ale aj zahraničia prišli nasávať vedomosti a spojiť sa s novým kontaktami. 9 TOP rečníkov sa krásne dopĺňalo v zaujímavom programe poskladanom na mieru súčasnej marketingovej situácie. Prinášame […]

Michal Moricz Michal Moricz
Executive Director v Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+