Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
1 min. čítanie

Aldi spustí v Španielsku online bazár

 Nemecký diskontný predajca Aldi opäť rozširuje svoju divíziu elektronického obchodu. Aktuálnym trendom vychádzajúcim z dlhodobej stratégie udržateľnosti je predaj secondhandového tovaru. Predajca oznámil prípravu online služby ponúkajúcu nepotravinárske produkty.

Aldi spustí v Španielsku online bazár

Aldi je dobre známy svojou diskontnou ponukou a dôrazom na zľavy. V bazárovej kategórii predáva nielen potraviny, ale aj non-food produkty a tie sa každý týždeň obmieňajú. Ponuka non-food produktov bude najnovšie dostupná aj online. 

Rozšírenie omnichannel stratégie

Diskontná sieť už minulý rok testovala online predaj a doručovanie potravín. Teraz chce opäť rozšíriť svoj online kanál o bazárové produkty. Ponuka produktov bude zahŕňať kategórie pre domácich majstrov, záhradkárstvo, hračky, domácnosť, voľný čas, šport a malé spotrebiče.

Spustenie internetového obchodu je krokom vpred v rámci omnichannel stratégie spoločnosti. S cieľom pripraviť sa na jeho spustenie spoločnosť začala proces prijímania zamestnancov do nového e-commerce tímu. Tento tím bude riadiť každodenné činnosti spojené s novou službou online bazáru.

40 nových supermarketov 

Podľa vyjadrení spoločnosti je Aldi v Španielsku mimoriadne obľúbený. V súčasnosti jeho ponuku využíva viac ako 6 miliónov španielskych rodín a teší sa čoraz väčšej popularite. Okrem online expanzie Aldi plánuje v priebehu tohto roka otvoriť aj viac ako 40 supermarketov.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani
3 min. čítanie

Počet e-shopov v Česku rastie. Od januára ich pribudlo o tretinu viac ako vlani

V januári zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárast počtu nových internetových obchodov, pričom ich počet medziročne vzrástol o 30 %. Segment hobby sa tento rok dostal na prvé miesto s 18 % podielom nových e-shopov. Za ním nasledujú dlhodobo obľúbené kategórie oblečenia a potravín. Odborníci v poslednom období zaznamenali aj zvýšený záujem majiteľov kamenných obchodov […]

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Ako sme na tom so sledovaním televízie?
2 min. čítanie

Ako sme na tom so sledovaním televízie?

S novým obsahom sa možnosti trávenia času pred televíznymi obrazovkami rozširujú. YouTube je najsledovanejšia streamovacia služba v USA, ukazuje správa spoločnosti Nielsen. Táto platforma zároveň kraľuje sledovaniu na televíznych obrazovkách s 8,6 % a druhé miesto zastáva Netflix.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+