Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január udalosť už prebehla
Žilina
15. Február udalosť už prebehla
Trnava
26. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
3 min. čítanie

Ako sme odštartovali šnúru konferencií Ecommerce Bridge Live? Pozrite si report z Bardejova

Vo štvrtok 25. januára sme sa stretli v srdci krásneho Bardejova v kultúrnom priestore Bašta. Prvá tohtoročná konferencia Ecommerce Bridge LIVE spojila svet obchodu, marketingu a inovácií a do historického mesta priniesla energiu a nové nápady.

Ako sme odštartovali šnúru konferencií Ecommerce Bridge Live? Pozrite si report z Bardejova

Bardejov vyslal jasný signál, že ide o skutočne silné e-commerce mesto. Lístky na akciu sa vypredali už niekoľko dní pred akciou. V deň D sa na mieste stretlo cez 80 ľudí so záujmom sa čo-to priučiť od povolaných odborníkov a ďalší účastníci sa pripojili online.

Na pódiu sme mali tú česť privítať 5 výnimočných rečníkov, ktorí svojimi príspevkami inšpirovali k hľadaniu nových spôsobov, ako inovovať a rásť v rámci dynamického e-commerce prostredia.

Ako prvý vystúpil Ľubomír Šulko, marketingový riaditeľ Panta Rhei, jednej z najväčších slovenských sietí kníhkupectiev. Napriek rôznym apokalyptickým scenárom spojených s digitalizáciou knihy nielenže prežili, ale sú stále veľmi obľúbeným artiklom mnohých Slovákov. Čo im prináša zážitok z čítania a ako k tomu pristupuje Panta Rhei prezradil vo svojej prednáške.

Shoptet je overená platforma, ktorá ponúka e-shopové riešenia. Dôverujú jej desiatky tisíc užívateľov v Česku aj na Slovensku. Obsahový špecialista Matúš Ondrija predstavil dáta, ktoré môžu pomôcť rásť malým a stredným e-shopom.

V spoločnosti DPD si dávajú záležať na pozitívnej skúsenosti aj pri reverznej logistike. Michal Hronec priblížil fungovanie jedinečného online nástroja Return My Parcel, pomocou ktorého zákazníci e-shopov vracajú svoj tovar. Aj keď tovar zákazníkovi úplne nesadol, môže ho spokojne vrátiť a neubrať na hodnotení používateľskej skúsenosti.

Komunikácia so zákazníckou podporou firmy je často obrazom fungovania a prístupu k svojim existujúcim alebo potencionálnym zákazníkom. Jakub Sidorják z firmy Daktela svojou prednáškou otváral otázky, či využívate tento potenciál naplno.

Ako posledný sa na pódiu predstavil CEO slovenskej firmy Kachličkovo, Róbert Potoma. Ako sa mu podarilo dosiahnuť úspech? V prednáške priznal svoje chyby, podelil sa o know-how a ukázal ako sa dá vybudovať stabilná firma, aj keď je cesta kľukatá.

Naši hostia si užívali nielen bohatý program plný relevantných tém a inšpirácie, ale aj príležitosť na networking pri chutnom občerstvení. Vrcholom podujatia bola panelová diskusia, kde sme reflektovali a diskutovali o aktuálnych výzvach a trendoch v e-commerce. Nechýbala ani súťaž, kde sa vyhrávali štedré poukážky od nášho partnera Zľavomat a marketingové knihy z dielne Dognet.

Náš hostiteľský priestor Bašta – kultúrno-komunitné centrum sa osvedčil nielen ako estetické a príjemné prostredie, ale tiež podhubie skvelej partie nadšencov, ktorí ho zveľaďujú. Ich starostlivosť o každý detail vytvorili atmosféru, v ktorom sme strávili spoločný inšpiratívny večer.

Takto sme spoločne odštartovali tohtoročnú cestu Ecommerce Bridge LIVE v Bardejove. Veríme, že tento zážitok bol pre vás rovnako inšpirujúci, ako bol pre nás. Ak ste túto konferenciu nestihli, nezúfajte. Pripravujeme ďalšie podujatia, ktoré vám ponúknu ďalšie príležitosti na vzdelávanie, pripájanie sa k diskusiám a budovanie nových kontaktov. Najbližšia zastávka bude už 15.2. v Žiline!

Zároveň ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k skvelému štartu slovenskej šnúry e-commerce podujatí. Ceníme si skvelú spoluprácu s partnermi, ale tiež podporu a záujem zo strany samotných účastníkov. Sme veľmi radi, že sme mohli poskytnúť priestor pre zdieľanie skúseností a nápadov.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Dokáže Prešov prekonať skvelú návštevu z minulého roku? Už 7.3.2024 Ecommerce Bridge LIVE PREŠOV
2 min. čítanie

Dokáže Prešov prekonať skvelú návštevu z minulého roku? Už 7.3.2024 Ecommerce Bridge LIVE PREŠOV

Príďte na Ecommerce Bridge Live 2024 do Prešova! Vidíme sa 7.3.2024 v TROJKA ŠARIŠ PUB. Prinášame nový formát konferencie, kde sa počas večera predstaví 6 rečníkov. Pre účastníkov fyzickej akcie ako vrchol večera pridávame panelovú diskusiu s prednášajúcimi a súťaž o vecné ceny od partnerov. Ak nemôžete prísť osobne, zaregistrujte sa na LIVE stream úplne […]

Štefan Polgári Štefan Polgári
Founder Ecommerce Bridge & Dognet
Prečítať článok
Ako dosiahnuť, aby zákazníci nakupovali opakovane? Na ShopMasters poradia experti na retenciu zákazníkov
2 min. čítanie

Ako dosiahnuť, aby zákazníci nakupovali opakovane? Na ShopMasters poradia experti na retenciu zákazníkov

Podujatie ShopMasters s podtitulom E-shopy e-shopom sa uskutoční 15. februára v priestoroch Visionary v pražských Holešoviciach. Tentoraz sa zameria na výmenu skúseností a know-how v oblasti udržania zákazníkov. Odborníci zo spoločností Košík, Grizly či Alensa predstavia formou prednášok a mastermindov svoje osvedčené prístupy platné aj v čase krízy.

Redakcia Redakcia
Prečítať článok
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+