1 min. čítanie

Ako sa má marketing pripraviť na krízu? (Andrej Salner, Basta Digital)

Palo Hapák v roku 1994 zakladal Stratégie, aktuálne rieši hlavne konferenciu Digital Rulezz spolu s Petrom Šebom a ďalšími partnermi.  Rozoberali sme spolu, akým spôsobom sa pripraviť na krízu, najmä z pohľadu marketingových agentúr a marketingových oddelení vo firmách.

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge

V rozhovore sa dozviete:

  • 0:38 v roku 2008 prepukla kríza, ako vtedy vyzerala situácia a aké opatrenia sa zaviedli vo firmách;
  • 6:12 ako vidí momentálnu situáciu, či už sú tu znaky prichádzajúcej krízy, ako vnímajú britský a americký marketéri súčasnú situáciu, aké sú výhody digitálneho marketingu v čase krízy;
  • 10:23 ako sa majú pripraviť na krízu marketingové agentúry;
  • 15:28 ako sa má pripraviť na krízu manažér marketingového oddelenia, ako mu v tom môže pomôcť agentúra;
  • 16:34 ako sa momentálne pripravujú v zahraničí, či už začali s opatreniami na prežitie krízy;
  • 18:25 tento ročník Digital Rulezz prinesie aj tému krízy, koho na konferencii uvidíte na túto tému rozprávať, kedy a kde sa konferencia uskutoční.

Zdieľať článok
Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge

Spoluzakladateľ projekt Ecommerce Bridge a riaditeľ affiliate siete Dognet, ktorá aktuálne pôsobí v 13 krajiných strednej Európy a Balkánu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Miroslava Birešová, Kaufland
2 min. čítanie

Na slovenský a český trh už čoskoro vstúpi Kaufland online trhovisko. Ako ho môžu e-shopy využiť pre svoj rast? (Miroslava Birešová, Global Marketplace)

V tejto časti magazínu Ecommerce Bridge nám sales manažérka Kaufland Global Marketplace pre Česko a Slovensko, Miroslava Birešová, priblížila nové Kaufland online trhovisko, ktoré vstúpi na trh už v tomto roku. Ako zmení pomery v e-commerce prostredí v našom priestore a čo nové prinesie?

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
Prečítať článok
Matej Očenáš
2 min. čítanie

Predaj športových zážitkov za 5 miliónov € ročne. Ako po pandémii funguje projekt FutbalTour? (Matej Očenáš)

FutbalTour.sk je zážitková cestovná agentúra, ktorá klientom ponúka výlety na najrôznejšie športové podujatia s kompletným servisom. Nejde len o futbal. Spoločnosť funguje už 12 rokov a v roku 2019 dosiahla obrat 5 miliónov eur. Kríza to pribrzdila, no dnes sa firma opäť dostáva do starých úspešných čísel. Jej šéf Matej Očenáš nám porozprával aj to, […]

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
Prečítať článok