Košice
19. Október udalosť už prebehla
Poprad
9. November udalosť už prebehla
Bratislava
5. December udalosť už prebehla
Bardejov
25. Január už čoskoro
Žilina
15. Február už čoskoro
Prešov
7. Marec už čoskoro
Trnava
28. Marec už čoskoro
Zvolen
18. Apríl už čoskoro
Liptovský Mikuláš
9. Máj už čoskoro
Nitra
30. Máj už čoskoro
Košice
3. Október už čoskoro
Banská Bystrica
24. Október už čoskoro
Poprad
7. November už čoskoro
Bratislava
28. November už čoskoro
2 min. čítanie

Airbnb a Klarna spúšťajú v Českej republike službu Zaplať postupne s Klarnou

Airbnb a Klarna spojili svoje sily a spustili Zaplať postupne s Klarnou, nový spôsob, ako si hostia v Českej republike môžu rozložiť náklady na rezerváciu pobytu. Dnešné spustenie je súčasťou postupného globálneho zavádzania služby, v rámci ktorého začnú spoločnosti Klarna a Airbnb ponúkať alternatívny spôsob platby v 20 krajinách na troch kontinentoch do začiatku roka 2024.

Airbnb a Klarna spúšťajú v Českej republike službu Zaplať postupne s Klarnou
Zdroj: Fintech Finance

Platba za pobyt v troch bezúročných splátkach počas dvoch mesiacov

Služba Zaplať postupne s Klarnou, ktorá bola prvýkrát uvedená v Severnej Amerike v rámci letnej verzie Airbnb 2023, umožňuje hosťom v Českej republike požiadať o platbu za svoj ďalší pobyt v troch bezúročných splátkach počas dvoch mesiacov.

Vďaka bezproblémovým a flexibilným platobným riešeniam spoločnosti Klarna nebola rezervácia jedinečných pobytov na celom svete nikdy jednoduchšia a dostupnejšia, či už ide o stan na Šumave, domček na strome v Thajsku alebo palác v Taliansku.

Kathrin Anselm, Country Manager Airbnb pre región DACH a strednú a východnú Európu, povedala: “Sme radi, že môžeme v Českej republike zaviesť Zaplať postupne s Klarnou, ktorá hosťom poskytuje väčšiu flexibilitu pri rozložení platieb na niekoľko týždňov alebo mesiacov. Či už si rezervujete individuálny pobyt alebo organizujete stretnutie s priateľmi, výber správneho platobného plánu je teraz oveľa jednoduchší.”

Týždenný podcast UPdate

Jednou z hlavných požiadaviek hostí bolo viac možností platby

Hostia budú mať možnosť zaplatiť buď v plnej výške v čase rezervácie, alebo prostredníctvom služby Zaplať postupne s Klarnou. V prípade druhej možnosti budú jednoducho presmerovaní na platobnú platformu.

Tereza Obrtáč, Country Manager spoločnosti Klarna v Českej republike, povedala: “Airbnb nám povedala, že jednou z hlavných požiadaviek ich hostí je viac možností platby. Sme nadšení, že Klarna môže hosťom Airbnb po celom svete ponúknuť flexibilné možnosti platby!

Zaplať postupne s Klarnou sa od dnešného dňa spúšťa aj v ďalších šiestich európskych krajinách vrátane Francúzska, Grécka, Írska, Talianska, Portugalska a Španielska, pričom ďalšie krajiny by sa mali pridať neskôr v priebehu roka.

Služba je od dnešného dňa k dispozícii hosťom v Českej republike pre rezervácie v cene od 850 Kč do 25 000 Kč.

Zdieľať článok
Redakcia

Ecommerce Bridge je online médium pre e-shopy, marketérov a všetkých fanúšikov e-commerce. Prinášame novinky, trendy, videorozhovory, podcasty a odborné články od profesionálov z brandže. Sledujeme aktuálne dianie a publikujeme pravidelný prehľad udalostí zo sveta e-commerce a marketingu.

Týždenný podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Najnovšie správy práve TERAZ

10+ neprečítaných

10+