Zaujíma ma
2. októbra 2020
2. októbra 2020

September: udalosti e-commerce obchodu v Európe

< 1 min čítanie

Kvôli prepuknutiu pandémie covid-19 bolo v posledných mesiacoch veľa udalostí zrušených. Ale teraz je september a v Európe sa môžete zúčastniť niekoľkých udalostí virtuálneho elektronického obchodu. Pozrime sa na to.

2. – 3. september: InternetRetailing Expo

IRX je miesto, kde sa spája maloobchod a technologický priemysel. Pripravte sa na stretnutie s kľúčovými hráčmi od popredných maloobchodných predajcov vo Veľkej Británii a od viac ako 300 poskytovateľov inovatívnych technológií.

16. – 17. september: #DMWF Virtual 2020

#DMWF Virtual 2020 je virtuálna konferencia, ktorá spája viac ako 2 000 popredných odborníkov na digitálny marketing po celom svete v online prostredí.

17. – 18. september: Supply Chain Europe

Cieľom Supply Chain Europe je pomáhať podnikom budovať sa do budúcnosti. Diskusie sa točia okolo udržateľnosti, digitálnej excelentnosti, zmierňovania rizík a zamerania na zákazníka.

22. – 23. september: Home Delivery World Europe 2020

Home Delivery World pokrýva témy ako balík, ťažký tovar, dáta a analytika, potraviny, mestská logistika, cezhraničné doručovanie a ďalšie.

29. september – 1. október: eCommerce Expo 2020

Toto virtuálne vydanie sa zameria na kľúčové výzvy a príležitosti, ktoré sa tento rok objavili.

30. september: ceny eCommerce 2020

Tento rok sú ceny eCommerce Awards opäť rozdelené do 4 sekcií: Priemysel, Kampane, Špecialista a Obchod.

Získaj novinky ako prvý

Prihlásením sa do noviniek súhlasíš s ich odberom a týmto úprimným dokumentom, ktorý sme k ochrane osobných údajov pripravili.

 

Mohlo by Vás zaujímať


Posledné
Obľúbené